ilość ogłoszeń: 49 | oczekujących: 2 | dodanych dzisiaj: 0

Newsletter

Polecamy

Szczegóły ogłoszenia
CIEŚLA SZALUNKOWY /POMOCNIK OGÓLNOBUDOWLANY
Kategoria:
Praca > Zatrudnię
Treść:

Jesteśmy Polską firmą budowlaną działająca od wielu lat na terenie Holandii i Niemiec, specjalizującą się w budownictwie konstrukcyjnym. Nasza firma jako priorytet stawia sobie uczciwość wobec wszystkich naszych pracowników, kandydatów do pracy, partnerów i klientów.
Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Twoje zadania:
wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka

Co oferujemy w zamian:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne stawki godzinowe
możliwość pobrania zaliczki
zakwaterowanie po stronie firmy
narzędzia pracy oraz odzież ochronną
zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień
długoterminową współpracę
nie wymagamy znajomości języka

Nasze wymagania:
doświadczenie z zakresu prac ciesielskich
znajomość systemów szalunkowych
od pomocników doświadczenia w robotach budowlanych

Gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie (dlatego pomożemy ci wyrobić certyfikat VCA albo SCC) oraz atrakcyjną wypłatę na czas.

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa 798 056 274

Cena:
1 zł
Data dodania:
2018-11-27 23:26:33
Ważne do:
2018-12-27   ( 30 dni )
Wyświetleń:
15
Dane kontaktowe
Miasto:
Rawicz
Telefon:
798056274
ogloszenia@pracownicybudowlani.pl
Zdjęcia
Przy kontakcie z ogłoszeniodawcą powołaj się na portal www.rawiczak.pl